❗️Експосадовицю КП «Київміськсвітла» підозрюють у переплаті понад 14,4 млн грн за світильники

❗️Експосадовицю КП «Київміськсвітла» підозрюють у переплаті понад 14,4 млн грн за світильники

У 2023–2024 роках комунальне підприємство проводило заміну застарілих ртутних та натрієвих ламп на LED-світильники в кількох районах Києва. Слідство встановило, що відповідальна за закупівлі посадовиця штучно завищила ринкові ціни, після чого було укладено договір із підрядником за завищеною вартістю.

💸 Внаслідок цього бюджет столиці зазнав збитків на понад 14,4 млн грн.

Це вже не перший випадок за участю цієї особи: раніше вона фігурувала у справі щодо переплати 1,4 млн грн за світильники в Дарницькому районі.

👉 Справу розслідують правоохоронні органи.

Володимир Репік: підозрюваний у службовій недбалості на 581 млн досі у кріслі і готує новий кредит від ЄБРР на 50 млн євро

Підозрюваний у службовій недбалості директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Репік продовжує виконувати свої обов'язки і готує новий кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку - цього разу на 50 млн євро для КП "Київтеплоенерго".

Директора департаменту фінансів КМДА судитимуть за необґрунтовані позики на 581 млн грн збитків київській громаді

Директора департаменту фінансів Київської міської державної адміністрації Володимира Ріпака судитимуть за службову недбалість, яка, за версією слідства, завдала територіальній громаді столиці понад 581 млн грн збитків, пише Bankova Mail.